(acest post este un pamflet şi trebuie tratat ca atare)
1. Sunt prea mulţi oameni

serios bă, prea mulţi. Nu ai spaţiu. Nu ai...aer. AER.
2. Mâncareeeeeeeeeeee

mno, uită băutura e fudulie. Mâncarea e temelie! Oare ar observa cineva dacă aş mânca punga aia de chips-uri răsuflată?
3. Conversaţia asta e teribilă

nu. faci. sens. şi. nu-mi. pasă.
4. Nu pot dansa

ce e ritmul? Ce sunt mişcările de dans? Mă simt ciudat. Ar trebui să stau jos. Uuuuh.
5. Unde sunt tipii drăguţi? (sau tipele)

chiar nimic cu care să-mi spăl ochii? Pe bune?
6. De ce le place oamenilor cântecul ăsta?

simt că cineva îmi zgârie timpanul. No, fi serios, şi sunetul ăla de picamăr e mai ca lumea decât asta.
7. Chiar ai folosit replica ai de agăţat?

bă, pe bune? /facepalm
8. Omule, eşti ok?

împiedichilă aicea are nevoie de un pahar de apă şi de un taxi. Şi de multe, multe, multe paracetamoale.
9. Mi-e dor de patul meu.

salteaua şi plapuma şi perna mea m-ar cuprinde muuult mai bine decât oricare dintre tolomacii ăştia alcoolizaţi. Of.
Voi ce gânduri aveţi în aceste situaţii?
sursă foto: tumblr.com
















![[Interviu] Cum este si ce inseamna sa fii membru in AIESEC Cluj-Napoca - interviu cu Alexandra Andries - team leader in AIESEC](https://www.campuscluj.ro/media/k2/items/cache/72c9c2ea2586b2018b8e6a5bc7bcc228_Generic.jpg)
























